Teremok
(050) 268-28-19(096) 828-25-20 Пн—Нд 10:00—20:00
Кошик 0 0 грн.

Безкоштовна доставка від
3 000 грн.

Зручні
способи
оплати

Більше
1 500+
товарів

Гарантія

Гарантія на дитячий товар в інтернет-магазині kidshop.com.ua

На дитячий товар придбаний в інтернет магазині kidshop.com.ua поширюється гарантія (не на всі групи товарів).
- Відповідно до закону України "Про захист прав споживачів" на дитяче взуття гарантійний термін становить 30 (тридцяти) днів з дня покупки. Гарантія поширюється в разі правильного дотримання умов зберігання та експлуатації взуття.
Обмін товару

Якщо дитячий товар не підійшов за кольором, розміром, фасоном, формою або інших причин і не був використаний за призначенням, покупець може обміняти товар на протязі 14 днів, не рахуючи дня купівлі (дня отримання товару на відділенні транспортної компанії) якщо більший термін не обумовлений продавцем.
Якщо збережений товарний зовнішній вигляд (збережені властивості, ярлики, пломби, упаковка та інші характеристики) і товар не використовувався, то покупець може обміняти придбаний товар. Якщо ж здійснюється обмін, то продавець при першому ж надходженні товару повідомляє покупця.
Витрати за зворотну доставку товару при обміні оплачує покупець, якщо інше не було обумовлено з продавцем.

Перелік товарів, які не підлягають обміну (поверненню)
- Панчішно-шкарпеткові вироби- Білизна натільна (труси, майки, комплекти)- Товари для новонароджених- Рукавички, краги

Повернення товару

Покупець має право придбати інший товар відповідної вартості (або ж проводиться перерахунок) з асортименту інтернет магазину, а також отримати гроші за повернений товар після отримання та огляду продавцем.
За погодженням з покупцем повернення вартості дитячого товару проводиться на карткові рахунки банків України протягом 5 (п'яти) робочих днів. Додаткові витрати з оплати банківських комісій та транспортуванні оплачує покупець.